Kontakt

Kontaktujte mě, prosím, výhradně e-mailem na adrese info(zavináč)SebeStart.cz. Do zprávy uveďte:


 1. Vaše jméno, příjmení (a event. titul)
 2. Vaše trvalé bydliště
 3. Platný tel. kontakt na Vás, na kterém budete k zastižení
 4. Vaši e-mailovou adresu, je-li jiná, než ze které právě píšete
 5. Jednou, max. dvěma větami, proč o pomoc žádáte: opravdu nemá smysl psát dlouhá pojednání, snažte se, prosím, být struční a výstižní, ale především konkrétní – tedy nikoli „pro psychické potíže“ nebo „protože nezvládám život“ nebo „protože mě posílá paní doktorka„, ale např. „pro dlouhodobé úzkosti spojené s žaludeční nevolností a obtížným dýcháním“ apod.
 6. Zda jste už v minulosti byli v péči psychologa (vyšetření, terapie) – a kde – a zda pro současné či jiné obtíže (jaké?).
 7. Vaše současné povolání, event. jak dlouho jste na neschopence či vedeni na Úřadu práce.
 8. Naskenovanou kartičku Vaší zdravotní pojišťovny (jen z přední strany) – ve formátu *.pdf, *.jpeg, *.png nebo *.gif. Nepoužívejte, prosím, exotické formáty typu *.heic (a podobně), které se dají otevřít v mobilu, ale v počítači jen obtížně. Dokumenty raději skenujte (z nouze lze použít čitelná fotka – čitelnost ale před odesláním zkontrolujte).
 9. Odesílá-li Vás jiný specialista, přiložte i naskenovanou žádanku (z obou stran) – podle stejných pravidel, jako v předchozím bodě. Nemáte-li doporučení, nemusíte ho shánět.

Posílejte prosím vše v jednom e-mailu, nikoli na etapy – obtížně se pak vše v množství e-mailů dohledává. Po zaslání všech kompletních údajů Vás zavedu do našeho systému a zařadím do pořadníku. Následně po uvolnění kapacity se Vám ozvu s nabídkou termínu vstupního vyšetření.


Upozornění:

 • Z provozních důvodů většinou není možné odbavit Vás telefonem ani osobně, během práce s pacienty telefon nezvedám ani nechodím ke dveřím, proto e-mail je nejpružnějším způsobem komunikace. Z nouze můžete samozřejmě využít méně praktické služby České pošty a v obálce zaslat všechny požadované dokumenty a údaje – viz výše.
 • Odesílá-li Vás na vyšetření nějaký specialista, ověřte na žádance, že Vás posílá skutečně na vyšetření klinickým psychologem (a nikoli třeba psychiatrem) – často dochází k tomuto omylu a čekali byste zbytečně.

Adresa: Most, ČSL armády 2172 PSČ 434 01

Mapa - jak se k nám dostat
Mapka