Kontakt

Kontaktujte mě, prosím, výhradně e-mailem na adrese info(zavináč)SebeStart.cz. Do zprávy uveďte:


 1. Vaše jméno, příjmení (a event. titul)
 2. Vaše trvalé bydliště
 3. Platný tel. kontakt na Vás, na kterém budete k zastižení
 4. Vaši e-mailovou adresu, je-li jiná, než ze které právě píšete
 5. Zda Vás posílá Váš praktický lékař nebo některý specialista či organizace (OSSZ apod.), nebo přicházíte z vlastní vůle bez doporučení.
 6. Jednou, max. dvěma větami, proč o pomoc žádáte: opravdu nemá smysl psát dlouhá pojednání, snažte se, prosím, být struční a výstižní, ale především konkrétní – tedy nikoli „pro psychické potíže“ nebo „protože nezvládám život“ nebo „protože mě posílá paní doktorka„, ale např. „pro dlouhodobé úzkosti spojené s žaludeční nevolností a obtížným dýcháním“ nebo „pro poruchy paměti“ apod.
 7. Zda jste už v minulosti byli v péči psychologa (vyšetření, terapie) – a kde – a zda pro současné či jiné obtíže (jaké?).
 8. Vaše současné povolání, event. jak dlouho jste na neschopence, rodičovské dovolené či vedeni na Úřadu práce.
 9. Naskenovanou kartičku Vaší zdravotní pojišťovny (jen z přední strany) – ve formátu *.pdf, *.jpeg, *.png nebo *.gif. Nepoužívejte, prosím, exotické formáty typu *.heic (a podobně), které se dají otevřít v mobilu, ale v počítači jen obtížně. Dokumenty raději skenujte (z nouze lze použít čitelná fotka – čitelnost ale před odesláním zkontrolujte).
 10. Přicházíte-li z vlastní vůle a žádanku vystavenou zatím nemáte, shánět ji nemusíte. Pokud ale žádanka vystavena byla nebo požaduje-li po Vás psychologické vyšetření některý specialista (pro upřesnění diagnózy), pošlete ji naskenovanou (z obou stran!) podle stejných pravidel jako v předchozím bodě.

Posílejte prosím vše v jednom e-mailu, nikoli na etapy – obtížně se pak vše v množství e-mailů dohledává. Po zaslání všech kompletních údajů Vás zavedu do našeho systému a zařadím do pořadníku. Následně po uvolnění kapacity se Vám ozvu s nabídkou termínu vstupního vyšetření.


Upozornění:

 • Často se stává, že dojde k záměně pojmu „psycholog“ a „psychiatr“. Hledáte-li psychiatra, máte špatný kontakt – zde najdete ordinaci klinického psychologa. Odesílá-li Vás na vyšetření nějaký specialista, ověřte na žádance, že Vás posílá skutečně na vyšetření klinickým psychologem.
 • Z provozních důvodů většinou není možné odbavit Vás telefonem ani osobně, během práce s pacienty telefon nezvedám ani nechodím ke dveřím, proto e-mail je nejpružnějším způsobem komunikace. Z nouze můžete samozřejmě využít méně praktické služby České pošty a v obálce zaslat všechny požadované dokumenty a údaje – viz výše.

Adresa: Most, ČSL armády 2172 PSČ 434 01

Mapa - jak se k nám dostat
Mapka